قوانین :

عضویت و استفاده از خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کالا سیستم و البته شبکه های اجتماعی در اختیار کالا سیستم، مستلزم پذیرش قوانین کالا سیستم بوده که به شرح ذیل می باشد.

ماده 1:

قوانین و مقررات مندرج در صفحه جاری همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. هر كاربر با استفاده مستمر از فروشگاه اینترنتی کالا سیستم، تأیید می نماید كه همواره صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نموده و كلیه شرایط را پذیرفته است.

ماده 2:

گارانتی/ضمانت كالاهای عرضه شده از سوی کالا سیستم و مدت زمان گارانتی هر محصول در بخش مشخصات فیزیکی كالا قابل رؤیت است. در حال حاضر کلیه كالاهای عرضه شده توسط کالا سیستم دارای گارانتی شرکتی می باشند.

ماده 3:

مسئولیت ثبت اطلاعات غیر واقعی و عواقب آن بر عهده كاربر می باشد، بنابراین برای جلوگیری از مغایرت های احتمالی، اطلاعات خواسته شده را در هنگام ثبت عضویت و ارسال سفارش را به دقت و بطور صحیح درج نمائید.

ماده 4:

باتوجه به عرضه محصولات برای كلیه گروه های سنی؛ هر كاربر با هر سنی میتواند ثبت نام نموده و پروفایل كاربری داشته باشد. ضمناً کالا سیستم كنترل و محدودیتی بر روی گروه های سنی ندارد و مسئولیت كامل ثبت سفارش و رعایت موارد اخلاقی به عهده كاربر خواهد بود.

ماده 5:

هر كاربر با ثبت عضویت، ورود و یا استفاده از خدمات کالا سیستم موافقت خود را جهت برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و آدرس الكترونیكی ثبت شده در هنگام ثبت نام اعلام نموده و موظف است كه پس از هر ثبت سفارش، مكاتبات مرتبط را مطالعه نمائید.

ماده 6:

کالا سیستم همواره تلاش می كند كه از بهترین تكنولوژی ها و زیرساخت های موجود جهت ارائه خدمات بهره گیرد اما، تعهدی در قبال كاركرد صحیح زیرساخت های ارتباطی از جمله اختلالات ناشی از قعطی اینترنت، سرویس های بانكی، ارسال پیامك یا ایمیل و سایر زیر ساخت ها ندارد.

ماده 7:

ثبت اینترنتی سفارش در فروشگاه اینترنتی کالا سیستم، طی كلیه روزها و ساعات شبانه روز امكان پذیر بوده و پردازش سفارشات طی روزهای كاری (برابر با تقویم جاری كشور) و ساعات كاری کالا سیستم (از 10 صبح الی 7 عصر) انجام می پذیرد.

ماده 8:

در شرایط خاص نظیر بروز حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی، نوسانات ارزی و خارج از اراده کالا سیستم یا مغایرت انبار كه تأمین كالا/كالاها امكان پذیر نباشد؛ حق متوقف نمودن ارائه خدمات و استرداد وجوه واریزی توسط كاربران برای "کالا سیستم" محفوظ می باشد.

ماده 9:

سفارش ثبت شده كاربران توسط کالا سیستم پردازش شده و سپس جهت ارسال، تحویل واحد ارسال کالا سیستم و یا شركت های حمل و نقل می شوند. در غیر اینصورت سفارش ابطال و پس از هماهنگی با درخواست كننده با كالا/كالاهای دیگری جایگزین می گردد. درصورت عدم تمایل مشتری به تعویض كالا، وجه مربوطه مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد كالا مسترد خواهد شد.

ماده 10:

كلیه سفارشات قبل از بسته بندی توسط واحد كیفی در کالا سیستم بررسی می گردند. لازم است مشتریان محترم قبل از دریافت سفارش، كالا را بررسی نماید و در صورت مشاهده هرگونه ایراد ظاهری، عدم تطابق و یا آسیب دیدگی حین حمل و نقل؛ سفارش را تحویل نگرفته و مرجوع نمایند.

ماده 11:

انصراف از سفارش تنها قبل از مرحله ارسال و با هماهنگی واحد فروش امكان پذیر است. در صورت تأیید انصراف، وجه واریزی پس از كسر هزینه های اداری و مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد كالا عودت داده خواهد شد.

ماده 12:

تغییر سایز و تعویض كالا پس از دریافت آن، درصورت عدم استفاده از كالا مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد كالا امکان پذیر می باشد.

ماده 13:

ضوابط مربوط به حفظ حریم خصوصی را در اینجا مشاهده نمائید.

ماده 14:

درخصوص سایر شرایط ؛ اطلاعات و محتوای درج شده در صفحات فروشگاه کالا سیستم ملاك عمل خواهد بود.

 


مقایسه 0